| Darii987 a întrebat:

Ce inseamna daca o fata iti tot trimite cerere pe Facebook, dar dupa te sterge si tot asa?

7 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Posibil sa insemne ca sunt doua persoane pe acel cont.

| FaraNumePls a răspuns:

Că este proastă laughing

| Miss25JK a răspuns:

Probabil are iubit / prieten / sot / logodnic. Iti da cerere si apoi cand partenerul vine acasa te sterge.

| NotMyFault a răspuns:

E bipolara sau indecisa.

| Metalheadforever666 a răspuns:

Inseamna ca este indecisa sau vrea sa-ti atraga atentia.Mai exista si posibilitatea ca cineva sa intre pe contul ei(posibil iubitul ei) si sa te stearga.

| Maria1211 a răspuns:

Probabil ca vrea sa iti atraga atentia si poate o sa ii scrii.

| MUFFIN0000 a răspuns:

Are chef de glume happy