| fobie de mate a întrebat:

Ce inseamna daca o femeie viseaza ca se marita? ca e insarcinata? straight face

Răspuns Câştigător
| bluepuff a răspuns:

Daca o femeie sta cu un barbat si viseaza ca se marita cu el, cei doi se despart! o stiu din propiu experienta.
Si cu sarcina depinde de felul cum privesti posibilitatea de a avea un copil - teama, panica, libertate limitata, pierderea independentei sau dimpotriva, asteptare, asumarea de bunavoie a responsabilitatilor, dorinta de a fi util.
sper ca ti-am fost de folos... fundita?

5 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Nu, daca femeia viseaza ca se marita asta inseamna moartea acelei persoane sau a unei rude...asta daca tu crezi in superstitii

| Psycho a răspuns:

rolling on the floor ce legătură are măritatul cu sarcina? că eu una n-o văd laughing dac-ar fi să ne luăm după tot ce visăm...ehehe...

| danbnz a răspuns:

Daaa, esti "grea" rau de tot... dar cu capul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La partea cu maritisul, ramane cu visul laughing