| sopranaCadaverica a întrebat:

Ce inseamna cand un tip viseaza ca e cuplat cu o femeie si inchiriaza o camera de hotel iar in acelasi hotel mai apare o alta femeie? Freudian vorbind :d

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poate nu am ințeles coresct: deci cineva visează o femeie și apoi (in realitate?) ia cameră la hotel. Freudian

| sopranaCadaverica explică (pentru sierra1):

Deci un barbat viseaza noaptea ca e intr-un hotel cu o femeie. iubita lui
Si in hotelul ala mai apare o femeie cunoscuta lui pe care obisnuia sa o ...simpatizeze.

| sierra1 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Adică toate aste sunt in vis, sau cum?

| sopranaCadaverica explică (pentru sierra1):

Da

| sierra1 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

"Ce inseamna cand un tip viseaza. " - tipul are imaginație

mai vezi și aici:

https://www.portal-info.ro/dictionar-de-vise/semnificatie-hotel-2641.html

| RoCkKiD a răspuns:

Absolut nimic dar de dragul conversatiei putem sa ne dam cu parerea.

| Dalmore a răspuns:

Înseamnă că vrea să f00tă și el ceva.