| pandaX3 a întrebat:

Ce inseamna daca pe facebook la familie iti apar unii oameni scrisi cu negru, fara link? Stie cineva ce inseamna?
Adica acolo unde e numele si ce scrie[sora/frate, etc] nu mai apare poza si numele ca link catre pagina lor, ci apare scris cu negru straight face Nu stiu cum sa explic mai binelaughing

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Apare asa din cauza ca persoana respectiva, ori nu are profil de facebook, ori, daca are profil de facebook, inseamna ca nu a dat "accept" a cererea de a aparea ca frate sau sora utilizatorului care l-a postat.,