| Eusuntinvizibila2 a întrebat:

Ce inseamna daca sunt curios sa aflu cum se simte lama cutitului pe piele?(nu am incercat nimic dar sunt curios)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e prea ascutita nu se simte nimic deoarece taie printre celule.

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Taie prin celule? Am incercat odata sa tai lemne si m-am lovit cu toporu laughing numai prin celule n-a taiat laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru raMLesS):

Toporul e topor rolling on the floor
Si pe mine m-a calcat tanculhee hee

| Eusuntinvizibila2 explică (pentru anonim_4396):

Am zis ca sunt curio, nu ca vreau

| Kerre a răspuns:

Iti vei provoca o taietura, asta se va intampla. Nu iti recomand sa faci asta deoarece o sa ai o perioada o durere insuportabila.

| Eusuntinvizibila2 explică:

Nu ma refer ca vreau sa ma tai, am spus ca nu stiu de ce am starea asta de curiozitate.