| Deea_2184 a întrebat:

Ce inseamna daca visez ca m-am vopsit blondaa? eu m-am uitat pe net si am vazut acolo scria ca inseamna sarcina neplacuta si imi este cam frica... poate daca mi-ati spune voi mai exact ce semnificatie are poate ca as fi mai linistita...

2 răspunsuri:
| Irina0027 a răspuns:

Eu am gasit asta :
Interpretare vis ""Blond/a"" :
- slabiciune, calm, liniste, tandrete, sensibilitate, afectiune.
Pe nici nu site nu am gasit semnificatia pe care ai gasit-o tu. Oricum stai linistita;) Sper ca te-am ajutat

Pentru interpretarea viselor cel mai bun site este :

http://www.cevisez.ro/

;;)

| Deea_2184 explică:

Da asa am gasit si eu pe mai multe site-uri...dar cauta pe mai multe adrese sa vezi ce gasesti...mss oricumm