| Welcome.to.my.word a întrebat:

Ce inseamna expresia aia mother fucker sau ceva de genul straight face
Mai stiti alte expresii in engleza, nu stiu gen whatever, com'on
fundita

Răspuns Câştigător
| alessutz11 a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Romanian_profanity aici sunt injuraturile noastre de toate zilele traduse in engleza. Mother fucker inseamna nenorocit, btw.

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Beat it! / Scram! - Sterge-o! ( cand trebuie sa ajungi undeva repede )

Heave a hoy!=hei-rup!

to tire of=a se plictisi de

Well! hell it=Ei! Dracie!

Gasesti pe net daca stii sa cauti destule.

| salmankhan a răspuns:

Se zice ca inseamna nenorocitule, dar normal inseamna *** pe mata

| Swagg a răspuns:

Nu stiu pana mea laughing