| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna extras de cont?

Răspuns Câştigător
| Eka7Lyzza a răspuns:

Buna.
Adica banii care i-ai extras dupa un anumit cont; cont bancar sau card de debit.
Succes:*

2 răspunsuri:
| Mia999 a răspuns:

Ce inseamna "Extras de cont"?

Document eliberat de banca unui client, automat, la anumite intervale de timp sau la cererea acestuia in care sunt prezentate toate miscarile (plati, incasari, etc) care au avut loc in contul respectiv intr-o anumita perioada de timp.

| MuñequitaLoka a răspuns:

Extrasul de cont il poti obtine de la banca ta.
arata toate platile pe care le-a facut din contul tau sau banii care au intrat in contul tau.