| ilovecandy a întrebat:

Ce inseamna pentru tine:"sunt eu si sunt mandra/mandru!"?

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Ca te simti bine in pielea ta. De regula acest lucru li se intampla persoanelor optimiste, active, care sunt stapane pe diverse situatii. O mare realizare pe plan familial sau profesional te face sa fii mandru; un ajutor acordat cuiva fara sa ceri ceva in schimb.te face mandru, ai acea stare de liniste data de o fapta buna facuta la momentul potrivit.

| odorash a răspuns:

Chiar am avut la civica, teme,, demnitatea mea'' ma mindresc cu ea!
adica ceia ce sunt eu, adevarata persoana, ci nu una falda. Nu imi pasa ce cred altii despre mine, Sunt eu si sunt mindra!