| Antonik a întrebat:

Ce inseamna pentru voi un machiaj natural? Fundawinking

Răspuns Câştigător
| αℓγήα ツ a răspuns:

Naturaletea prospetimea fragezimea sunt calitatile unui machiaj care a dominat de departe tendintele veriii. Imag inspirata este o imag curata, pura, juvenila, un look clar si aratos cu o atitudine nonshalanta sh echilibrata, constienta de sine.
* ca tipele care folosesc machiajul natural se plac asa cum sunt ele si nu considera ca ar trebui sa se incarce cu toate pordusele cosmetice pentru a arata m binehappy

4 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

Inseamna eliminare de falsitate:d.Pt mine natural inseamna rimel, de care nu ma pot desparti, si ruj si evident contur.

| OnlyHope a răspuns:

Pentru mine acest lucru inseamna sa nu ma machez.

| poesia a răspuns:

Pentru mine personal putin rimel si un luciu de buze

| ioanaabt a răspuns:

Ca sa fii cat mai naturala, nu iti incarca fata cu tot felul de produse cosmetice care iti strica tenul la un moment dat. poti folosi putin gloss si eventual rimel happy