| nusunteu_7728 a întrebat:

Ce inseamna revista playboy? despre ce se vorbeste? ce pot scrie si publica in aceasta revista? care e tema acestei reviste? ( insemnand playboy > jocul baietilor?)?

Răspuns Câştigător
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Revista playboy este o revista pentru barbati cu femei ce pozeaza nud. despre femei nud.tu nu poti scrie doar cel ce a facut-o poate, el alege playboy sa zicem februarie adica cea mai buna poza nud concluzie in playboy gasesti femei nud
si in playgirl gasesti barbati nud

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acolo apar femei bune, poze in diferite ipostaze, se vorbeste de chestii ce se mai petrece in casa playboy. Aia inseamna jocul baiatului.

| darrio2007 a răspuns:

Cumpar-o odata si ai sa vezi ce inseamna.Ai s-o cumperi si a doua oara si a...

| MeUFO a răspuns:

Bună! După ce te lămureşti cu Playboy, nu vrei să citeşti ceva care îţi va fi de folos mâine, 1 Martie?!
http://www.lecturirecenzate.ro/2011/02/27/educatie-martisor/