| JustAnaturallYgirl a întrebat:

Ce inseamna sa fi u insuti?happy

Răspuns Câştigător
| xMySweetSelly a răspuns:

To be myselfhappy

6 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Sa te comporti natural si sa-ti "joci" rolul de sine insuti. Iar in cazul meu(si al altor utilizatori TPU), sa mai respect si normele gramaticii.

| AndaWest a răspuns:

Sa te comporti exact cum simti tu si sa nu iti fie frica de ceea ce cred ceilalti

| remusbb a răspuns:

Adica sa fii u! sa te comporti cum vrei s

| Shake a răspuns:

Sa te comporti cum simti tu, cum este felul tau de a fi. fara sa te prefaci, fara sa minti. intr-un cuvant: SA FII TU!

| MaditsSaaa a răspuns:

Adica sa nu te ascunzi, sa te comporti exact asa cum esti de obicei

| ana25 a răspuns:

Inseamna sa fii original, sa nu copii pe nimeni, sa faci ce iti place, indiferent daca celor din jurul tau le place sau nu. Sa te simti tu bine in pielea ta.Sa nu incerci sa fii ca altcineva.