| MaxiValau a întrebat:

Ce inseamna sa floodezi?

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

E ca si cum tu ai sta legata de un scaun si cineva iti toarna apa in cap cu furtunul, numai ca se intampla virtual, calculatorul sta pe scaun, si alt calculator ii toarna informatii in cap. Si dupa cum iti dai seama, nu o sa ii placa, si o sa mearga mai greu sau chiar sa blocheze sau sa pice netu.
Dar vezi ca cei mai multi pustani doar se lauda cu asta, nu stiu ei sa faca asa ceva.

3 răspunsuri:
| MaxiValau explică:

Mersi mult. nu m-a amenintat nimeni cu asa cevalaughing
un pr de-al meu are un program pentru floodat, si m-a intrebat daca vrea sa flodam impreunalaughing iar eu n-am stiut ce sa-i zic, pentru ca nu stiam ce inseamna

| iDplm a răspuns:

Supraincarcarea unui terminal (calculator, server etc.) cu foarte multe informatii inutile. Neavand posibilitatea sa le proceseze pe toate, in mare parte din cazuri terminalul clacheaza.

| flaviupop71 a răspuns:

Asta inseamna sa ii intri la unu in calculator si sai stergi programe (windowsu, drivere, chiar si c )si nu si le mai poate recupera