| Anonimaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Ce inseamna sa visezi pisici moarte? ( FARA ABERATII). Dau funda.big grin

6 răspunsuri:
| MademoiselleV a răspuns:

Eu ştiu de la mama mea că pisicile sau câinii în vis înseamnă duşmani sau oameni răi. Dacă sunt morţi, nu ştiu... Dar a fost doar un vis, stai liniştită! O zi frumoasă!

| Popcorncubranza a răspuns:

Ca esti soarecelaughing

| ICanSeeAll a răspuns:

Deseori visam lucruri ciudate. Nu inseamna ca ele reprezinta ceva. Nu te mai gandi la asta.

| andramaria73 a răspuns:

Pisica reprezinta confortul si securitatea interioara. Pisica neagra aparuta te atentioneaza ca ceva rau urmeaza sa se intample in viata ta, pisica alba este semnul binelui, iar pisica moarta inseamna boala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm ciudat si interesant thinking POi poate ai vazut ceva nedorit de exemplu te-ai uitat la un film de groaza si eu pateam asa sa stii la un moment dat dispare visul acela spre ca te-am ajutat mult noroc in continuare funda?

| RamyQkk a răspuns:

Pisicile sunt adesea semne ale vicleniei, inselaciunii, minciuni, ascunderea a ceva de cineva. Daca le-ai visat moarte insemna ca tu nu o sa mai ai parte de asa ceva ( daca ai avut ), sau ca tie iti lipsesc aceste insusiri! Imi pare bine daca te-am ajutat >big grin