| aDDellin a întrebat:

Ce inseamna sau ce se intampla daca dai funda sau daca primesti?

Răspuns Câştigător
| Ralluca25 a răspuns:

Bunăă. Păăi poți deveni expert TPU, userul anului și fundițele astea sunt un fel de mulțumesc pentru ajutor și dacă vrei dai dacă nu nu happy Fundă? laughing)

2 răspunsuri:
| adriana_3818 a răspuns:

daca dai funda inseamna ca ai catalogat un raspuns ca fiind cel mai bunhappy daca primesti e la fel, logic happy

| BubblesStres a răspuns:

Cand dai funda= alegi tu cel mai bun raspuns, mai potrivit, raspunsul care chiar te.a ajutat la problema ta.
Cand primesti funda= persoana pe care ai ajutat.o a decis ca tu ai cel mai bun raspuns si "te.a premiat"