| dedfgv a întrebat:

Ce inseamna sisu meu http://hi5.com/......otoUser.do primul comentariu de jos in sus

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Sis inseamna sora meahee hee

de exemplu in anglia cercurile da persoane asa mai "smechere"b-) cand doreau sa-si prezinte o fata din grupul lor o prezentau in felul urmator " this is my sis" sis fiind prescurtare de la sister:-) prescurtarea "sis" fiind repede imprumutata si de altii si a ajuns si la noi :-)

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

``mwmoasa surioara mea``
sisu vine de la sister(sora)

| Ciprian a răspuns:

Sisu=sora
Intr-un limbaj al adolescentilor.

| Tzuc a răspuns:

Sisu adica sister adica sora.sora meawinking.

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Bunalaughing

Sisu meu-Sora mealove strucklaughing. Bine nu sora cu adevarat sora de cruce prietene bunewinking

Spe ca te-am ajutat; xwinking

Pa, pa pup:*

| Amachia a răspuns:

Adica sora mea
la asta se refera
SIS sau in cazul tau SISU este diminutiv de la SISTER care in engl ins SORA
e o porecla sau forma de alint

| stiiix a răspuns:

De la sister-> sis' care inseamna SORA. Adica sora mea tongue

| frenclin a răspuns:

Sora...prietene bune..de nedespartit