| SilenTPU a întrebat:

Ce inseamna sprite combinat cu codeina?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ceva ilegal.

| WaterDrop a răspuns:

Inseamna droguri interzise in Romania fara reteta si ar trebui sa nu te atingi de asa ceva.

| SilenTPU explică (pentru WaterDrop):

Ok, imi poti da mai multe detalii? Devii dependent? Ce stari iti da?

| Mihail_Serb_1996 a răspuns (pentru SilenTPU):

E blana ce ai

| sjgdhsa a răspuns:

Raspund eu dupa ceva timp ca astia vad ca sunt doar ceva ilegal. Codeina e o substanta obtinuta din opium care in cantitati mari sau cu sprite sau alcool are efecte halucinogene deoarece codeina se transforma in ficat in morfina. Codeina se gaseste in diferite siropuri de tuse.