| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna trafic de carne vie
stiu ca pare ciudata intrebarea
dar chiar n ustiu

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica sa rapesti o fata, si s-o duci intr-un loc in care vor beni pe rand barbati sa se culce cu cea, si tu sa castigi bani pe urma ei.
cam astatongue
cati ani ai?hee hee
>big grin

4 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

PAi cand transporti oameni dintr-o tara in alta fara acte si nimic. De ex: esti o firma de transport dar nu ai acte nimica pentru a duce oameni in alta tara...si tu le ceri bani si ii duci unde vorhappy asa am auzit si euhappy

| PandaCrusher a răspuns:

"Trafic de carne vie" inseamna trafic cu oamnei vii.
Sper ca te-am ajutat. happy

| MaDaMadalina18 a răspuns:

Adica anumiti indivizi/individe "iau" fete dintr-o tara si le trimit in alta tara pentru prostitutie etcwinking

| LIV_1833 a răspuns:

Trafic de persoane, prostitutie!