| Mada a întrebat:

Ce intelegeti voi prin "timp liber"?
Si ce preocupari aveti in timpul liber? happy

Răspuns Câştigător
| fluturasul a răspuns:

Timpul liber iti perimte sa faci ce vrei. Sa evadezi. Sky is the limit. De obicei alege sa feci in timpul liber ceea ce iti place sa faci. Astfel faci totul cu placere si te bucuri pe deplin de timpul tau liber

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu inteleg ca timp liber timpul in care faci acele lucruri care iti fac placere. Iesi cu un prieten, scrii ceva, citesti, dormi, orice iti face placere.

| want2bMajestic a răspuns:

Tot ce inseamna distractie. tot ce conteaza este sa evadezi dintre cei 4 peretiwinking

| emy_8408 a răspuns:

Timpul liber pentru mine este acela cand ies de la scoala. Ce preocupari am pai, stau pe la pc, citesc carti, stau cu prietenii, ies in oras cam atat.

| 334499 a răspuns:

Timp liber e atunci cand poti sa faci ce vrei fara nici o grija
o idee pentru tine : ai putea pierde timpul pe un joc browser

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timpul liber e ala in care dorm, adica circa 3-4 ore pe zi. In rest am multe pe cap thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timpul pe care il petreci asa cum vrea inimioara ta. De exemplu, visezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timpul liber...hm, daca stau sa ma gandesc, rar am asa ceva. Cel mai mult imi place sa stau in fata calculatorului, pe TPU, cu un pahar de cola si o punga de covrigei, ascultand muzica. Asta ar fi mai mult relaxare...