| BeT a întrebat:

Ce intelegeti voi prin timp liber?

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Timp in care faci tot ce iti place.

| Razvan a răspuns:

Timpul pe care il pierd cu mai multa placerehee hee

| Vizitiul a răspuns:

Timpul liber se face, deci nu vine el de la sine. Poate ma intelegi catusi de putin, domnisorule... Timp liber= relaxare, destindere...

| Aero a răspuns:

Un timp ales de tine in care eventual nu te deranjeaza nimeni si faci ce-ti place, sau dimpotriva ti-l petreci cu cineva drag, dar ai o activitate placuta.

| Andreea_8014 a răspuns:

Pot sa-mi desfasor hobby-urile, sau sa citesc o carte, sa stau cu prietenii.sa fac ceva ce in timul saptamanii (Luni-Vineri) nu pot sa fac.Sau poate este si o perioada de odihna.
happy

| Andreea_8014 a răspuns:

Timpul*

| ilovemusic a răspuns:

Timp in care fac ce vreau: nu sunt la scoala, nu-mi invat, nu plec in oras; ci pur si simplu fac ce vroiam sa fac demult:ma uit la un film, dansez, ascult muzica, ma relaxez etc

| Alisa a răspuns:

Timp in care ma relaxez, si fac tot ceea ce imi place: stau cu prietenii, ma uit la un film, ies in oras, la cumparaturi, ma intalnesc cu prietenul, etc.

| Ana a răspuns:

Stat in pat, uitat la desene animate big grin

| robyroby a răspuns:

Ceva ce devine tot mai putin cu scoala asta straight face.

| BeT explică:

Raspunsul este al lui@Mirela, timp liber nu exista!

| Kate21 a răspuns:

Sa nu merg la scoala si sa nu ma streseze nimeni

| alexflor87 a răspuns:

Dupa ce ti-ai terminat toate treburile care sunt importante, apoi apare si timpul liber

| Frogie a răspuns:

Adica nu sunt nevoita sa ma duc la scoala, sau la cumparaturi, sau la servici; ci am timp pentru mine sa`mi desfasor ziua asa cum vreau!

| mirela_8888 a răspuns:

Buna intrebare! La mine cred ca lipseste, o sa ma gandesc atunci cand am timp liber.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel pe care il folosim pentru a ne bucura de el.