| viorel96 a întrebat:

Ce intrebari a's putea adresa unei fete?

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Chestii obisnuite; preferinte:
culoarea preferata, floarea preferata(ajuta cand trebuie sai iei cadou), ce parte a zilei ii place, ce ii place sa faca, ce nu`i place, etc.Mai pe scurt, interesele

| haiZI a răspuns:

Ce faci?
cum te simti?
eu bine,
cu ce ocazie prin zona
unde te grabesti
ce faci azi
vrei sa facem schimb de numere
iti place iarna?
ce muzica asculti?
ce mancare preferi?
practici vreun sport?,
cum iti petreci sarbatorile?
stilul vestimentar preferat?
inghetata preferata?
materia preferata?
ce crezi despre-ce vrei tu?, mine?
putem fi prieteni?
iesim maine la u suc?, film?, pizza?

| Irina117 a răspuns:

Bună!
Eu sunt fată. aşa că...
Orice ai face nu vorbi despre şcoală, despre fostul prieten.
Întreab-o ce îi place să facă în timpul liber, ce fel de filme îi plac, ce ţară i-ar place să viziteze...etc

Un an nou fericit!

Pa, pa!

| ღMyrunaღ a răspuns:

Prima data, eu sunt fata iti spun
vorbeste despre familie de exemplu: - Buna! uite, mai ai frati? sau admir-o: -ce frumosi ochi ai, ce buze stralucitoare
mie imi place cand cineva imi spune draga, ai vrea sa iesim maine seara la un film de groaza!? atunci eu ma gandesc ca o sa stau in bratele lui!