| irinnnnnaaaaaa a întrebat:

Buna:X
Ce intrebari i-as putea adresa unui baiat pentru a-l cunoaste mai bine?
Multumesc >anticipat:d

Răspuns Câştigător
| DracusorImpielitat a răspuns:

Usor ( cel putin pentru mine ) :
ai vz filmul "x", preferabil de groaza.
u ai animal de casa? (daca are, e ff bine, ca o sa vb numai de animale).
crezi ca exista fantome? ( pe baietii de 12-13 e preferabil de intrebat ).

3 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Intreaba-l cand ti-ai scihmbat ultima data sosetele ca pute tare aici. sa vezi ce zice.
Sau zii sa se mai spele ca pute a transpiratie.

Daca sta si inghite inseamna ca ii place de tine, sau e prost!

| irinnnnnaaaaaa explică:

@fetitaCUMistourileNuMaiESuspendata 1.Asta ar trebui sa ii intrebi tu pe cei cu, care iesi!
2. poate ar trebui sa mai fii inca odata suspendata.
3. Daca ai chef de misto de ce ai mai raspuns la intrebare?
4.Ar fi fost mai bine sa eviti aceasta intrebare.

| SlickAdy a răspuns:

-de cati metri o ai?