| MestecGuma a întrebat:

Ce jocuri distractive jucati pe fb? Care sunt? Si cum se joaca?

Răspuns Câştigător
| NirvanaSk a răspuns:

CastleVille
PetVille
FarmVille
ChefVille >preferatul meu<
The Sims Social
Fantasy Kingdom
Barn Buddy

Nu trebuie sa intrebi cum se joaca toate sunt simple, sper ca te-am ajutat, funda?

1 răspuns:
| k1d0 a răspuns:

Top Eleven be a Football Manager. Esti managerul unei echipe de fotbal ( Nu sunt jucatori reali )
CityVille iti faci un oras
Ninja Saga trebuie sa iti faci level mare si sa te lupti, sa faci misiuni
Fruit Ninja cred ca il stii daca nu trebuie sa tai fructe destul de distractiv
FarmVille trebuie sa plantezi plante copaci, adica esti fermier
BarnBuddy e ceva asemanator