| Adriana_8922 a întrebat:

Ce jocuri gen sims stiti (sa nu fie pe net)? Dar ca stardoll, lady popular, miss bimbo? Scz d categorie

5 răspunsuri:
| rockelle75 a răspuns:

Buna!
-stardoll
-lady popular
-imvu
-meez
-frenzoo
-doll and the city
-looklet
-miss bimbo
-my bambino
-gaia online
-habbo hotel
-active worlds
-second life
-there
-world of kaneva
-second life
Pa'pa!

| heise a răspuns:

Pai... este IMVU. L-am jucat si eu, e usor sa faci credits si poti sa iti iei haine de toate genurile, sa iti iei animale, sa te duci in cubluri, sa dansezi, sa iti cumperi voci, sa saruti, sa faci cu mana, si multe altele. Sa stai jos sa vorbesti cu altii, sa stai intr-o masina, etc.

| heise a răspuns:

Pai... este IMVU. L-am jucat si eu, e usor sa faci credits si poti sa iti iei haine de toate genurile, sa iti iei animale, sa te duci in cubluri, sa dansezi, sa iti cumperi voci, sa saruti, sa faci cu mana, si multe altele. Sa stai jos sa vorbesti cu altii, sa stai intr-o masina, etc. Ps. poti face si poze.

| Αγάπη a răspuns:

Pai... IMVU, sau in plincipar Sims 2 si 3 sunt misto. Imvu il iei de pe net dar... se instaleaza in calculator.

| BlackRose_2003 a răspuns:

Second Life :X:X:X cel mai tarre jocwinking