| Pisiii :x a întrebat:

Ce jocuri online stiti in care se adopta un animal si trebuie sai dai de mancare sal speli etc?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| purplexfusion a răspuns:

Facebook- petvillewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru caini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pandanda(ceva de genu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Webkinz este raspunsul la tot ce ai scris! Numai ca trebuie sa mergi la Kaufland si sa-ti cumperi un animalut Webkinz! Dar iti poti face si un cont de proba in care nu e nevoie neaparat de animalut cumparat numai ca nu ai acces la toate jocurile si la tot ce-ti ofera site-ul! Sper sa-ti fie de ajutor! La revedere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adoptme.net