| ultasu a întrebat:

Ce le plac fetelor? cadouri : ce fel de cadouri
sa le scoti la un suc intr-un parc? astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Depinde de fata si de caracterul ei. De obicei le plac sa le scoti in oras in locuri speciale, sa le faci surprize cu un lucru ce stii ca-si doreste, de exemplu o geata sau pantofi pe care i-a vazut in oras. Daca ii place spiritul aventurier poti organiza o calatorie la munte, de exemplu, doar voi doi, cred ca le-ar placea sa le faci si cadouri misterioase, un buchet de flori in fata usii cu un bilet sau sa intri la ea in casa si sa i le lasi acolo. Dar asta ti-am zis, depinde de caracterul fetei, de personalitate.

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Poate fi și ăsta un gest drăguț.
Baftă!

| grab a răspuns:

Doar flori si gesturi frumoasa.
ar fi de ajuns asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vata pe bat

| Demonull a răspuns:

Suc parc.da daca au sub 20 de ani. daca nu..ehe..ce le place.le place.

| andru10best a răspuns:

O plimbare cu barca pe lac si apoi... un buchet de flori ci bomboane fine de ciocolata.

| suntZeu a răspuns:

Sa scoti o fata la un suc nu e un cadou, e o intalnire banala... daca vrei sa impresionezi o fata cumparai o bijuterie si nu una ieftina, daca nu poti face asta dai atenti mici care sa aiba mai mult valori emotionale decat materiale, de exemplu sa purtati la gat medalioane cu initiala celuilalt, gasesti la argintarie literewinking si o gramada de exemple...

| allax222 a răspuns:

Eu as ***-o, cred ca i-ar placea asta incearca si tulaughing

| iulusdavid a răspuns:

Chestiile originale raman amintiri. suc si parc e prea comun, iti trebuie ceva mai diferit.

vizitati o chestie parasita din oras, plimbati-va cu biciletele printr-un loc frumos, etc ceva mai diferit fata de ce fac altii