| anonim_4396 a întrebat:

Ce liceu si profil sa aleg? Nu stiu ce sa fac. Imi place matematica, dar nu am medie de mate-info, pentru ca as vrea in hasdeu. As merge si la economic, si la hasdeu la stiinte sociale. crying Mai e putin si eu inca nu am hotarat!

45 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai acasa

| dreamaboutthelife a răspuns:

Daca ar fi sa-ti spun cred ca ar fi prea tarziu ca deja a trecut aproape un an fie cred ca ar trebui sa alegi ce-ti place si profilul inspre care ai posibila inclinatie...in 8 ani de scoala ar fi trebuit cel putin partial sa-ti dai seama despre calitatile/defectele ce "le detii" chiar daca esti indeci/a (sc ca nu stiu ce esti...)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pei alege la ce te atrage mai mult gandeste te bine ca sa nu regreti mai tarziu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt in clasa a 7 -a. si ma gandesc la ce liceu as putea intra cu o medie apoximatvia 8, 50 happy Va rog mult daca asti putea sa imi spuneti ceva licee bune happy Sunt foarte indecisa happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu te sfatuiesc sa dai la filologie chiar daca sunt limbi straine... poti sa te faci orice cand termini liceul dar ttotusi trebuie sa stii alte limbi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu stiu ce profil sa aleg.La liceul la care vreau sa merg m-am gandit deja dar nu stiu la ce profil sa dau si nici nu prea as putea sa aleg in functie de ce imi place sa fac pentru ca am prea multe preferinte...de curand am avut o lectie la geografie despre clima si mi-a placut foarte mult asa ca m-am gandit sa ma fac meteorolog dar nu stiu la ce profil trebuie sa dau daca vreau sa urmez calea asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Traian vuia profil techtecian in automatizari clasa 9 a

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pfffff sunt in clasa 7 si tot ma stresez la ce profil sa ma duc nu ma pasioneaza deloc mate si romana si perfer engeza si germana sunt din timisoara si nu stiu ce liceu sa aleg ink aaaa si am media 7-50 plz ceva razpunsuribig grinwinking:X:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt din bacau.si sunt in clasa a 8...deja intram in semestru al doilea si eu nu stiu la ce liceu sa merg...Stiu cat de cat am media pentru a intra la un liceu mai bunisor da nu stiu care. ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt in clasa a8 a, si nu stiu la ce profil sa dau mai departe.imi place mult biologia si istoria, dar nu sunt sigura la ce sa dau.CATALINA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Filologie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In locul tau m-as duce la unu mai e cel mai tare liceu acolo poti sa scapi de orce inele, ceasuri, cercei, telefoane ala da liceu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice faceti nu alegeti Sf. Pantelimon (Grup Scolar Industrial). E o panarama de liceu, o nenorocire, numai drogati, manelisti, rromi, smecheri...etc. Profesorii sunt mai prosti ca elevii si iesi din liceu mai prost decat ai intrat.
Ascultati-mi sfatul si nu intrati in liceul asta, ocoliti-l sau o sa va para rau.

| deeah2elen a răspuns:

Poti intra in Creanga sau in Basarab la mate info sau la Onicescu happy

| addyyytzu a răspuns:

Cel mai bine te duci la stiinte ale naturii. Faci biologie si chimie dar nu e prea greu daca inveti.si eu sunt indecis dar poate ma duc la altele! BAFTAhappy