| Lluvia_8369 a întrebat:

Ce limba vorbiti cel mai bine? love struck [ in afara de romanalaughing]

Răspuns Câştigător
| protopopicitorescovici a răspuns:

Spaniola, Franceza, putin Rusa, Engleza, dar mai mult imi place engleza ca stiu mai bine dar te rog imi dai funda big grin

14 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai eu ma pricep la Englezabig grin.bINE. Stiu si ceva franceza, dar la unele cuvinte ma o pronuntie. mrg laughing):-J

| mistakeofyourlife a răspuns:

Englezabig grin cred.

| MalynaMagdalena a răspuns:

Engleza si italiana:X

| Thunderstruck a răspuns:

Engleza si spank

| NAdrian a răspuns:

Engleza de baltalaughing

| aquila_4553 a răspuns:

Spaniola si englezabig grin

| georgyanahhhhhh a răspuns:

Germana si engleza

| mar2012 a răspuns:

Franceza

| emoboy a răspuns:

Engleza fireste! Pun mai mult accent pe limba engleza decat celelalte!

| TotRoz a răspuns:

Rusa. Funda? love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Engleza:]
si franceza cat de cat bine(:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Englezaa`:X:X inainte sa ma nasc eu tatii a fost in US...si am avut o profa de engleza optionala care era americanca si mi-a zis ca vorbesc ca o americanca (cu accent tongue)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maghiara

| drac0nian a răspuns:

Greaca si engleza happy