| anonim_4396 a întrebat:

Ce limbi străine cunoşti?

6 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Niciunalaughing
incerc sa invat engleza de mult timp dar nu reusesc... Scoala nu ma ajutalaughing timp n-am
Si italiana incepusem un curs, dar m-am lasat
Off ce greu

| TheAce a răspuns:

Engleza, germana, italiana

| positivity a răspuns:

M-am apucat acum ceva timp de învățatul limbilor străine, şi ghici ce! N-am reușit să fac nimic.
Însă, chiar dacă nu pot vorbi cursiv aceste limbi, tot am ceva habar despre ele:
Engleza, care o știu cam 60%. Poate în câțiva ani o voi ști perfect.
Franceza, care desigur îmi dă bătăi de cap, nonstop. O ştiu cam 30%, sau chiar mai puţin.
Japoneza, pe lângă faptul că am încercat să o învăț singură, fără vreun profesor, o ştiu cam 20%.

| ZK a răspuns:

Engleza si germana.

| dominic90demy a răspuns:

Engleza,Spaniola,Italiana:3

| Ciocolatefrenchblue a răspuns:

Rommanes, Spanish, Engleza, si putina Italiana laughing