| εїз Ir εїз a întrebat:

Ce lucru vi se pare cel mai scarbos din lume?

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

Mi se pare scarbos la un baiat/barbat sa aiba unghia de la degetul mic lunga si sa se scarpine cu ea in anumite orificii in locurile publice straight face
Mi se pare scabos la o fata sa aiba parul slinos, nespalat si lasat pe spate.(Si ca bonus: sa isi treaca mana prin el o data la 5 secunde)
Un fir de par/un gandac mort in mancare.
Barbatii batrani care profita de aglomaratia din autobuz si incep sa pipaie fetele.
Un baiat gras, cu o burta proeminenta intr-un tricou roz, mulat sau o fata "dotata" cu multi colacei de grasime intr-un tricou mulat minuscul si o fusta care nici nu ii acopera fundul.
O fata care sa miroase puternic a transpiratie.

11 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Femeile care practică sex oral animalelor, şi le lasă să termine în cavitatea lor bucală. Scârbos?! Ei bine, tu ai întrebat!

| sasha a răspuns:

Omul este cea mai scarboasa creatura din lume laughing

| bluepuff a răspuns:

Sexu oral. laughing

| IrxnIroxyI a răspuns:

Puroi.Prezervativ folosit.Bikinii pentru. barbati. Mirosul de transpiratie.Sangele de ciclu. O rama.Parul de pe picioarele fetelor.Vergeturile din acelasi loc.Mucii.

| RainBow_2697 a răspuns:

Lipsa marelaughing

| Nic0L a răspuns:

Sa mananki branza cu smantana si.laughing ciorba de burta. thuamnee!

| nevermind_6208 a răspuns:

Cred ca tot timpul o sa poti fii surprinsa de cate ceva, deci nu cred ca pot da raspuns!

| ValiBogdanFlorea a răspuns:

Deci soareci si sobolani ma ingrozesc si sunt si scarbosibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai scarbos mi se pare sa te ineci intr-o piscina plina cu muciii^_^laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand cui-va ise face rau in bus si daca il vezi ca vomita iti vine si tie rau...straight face
si...
atunci cand esti la o petrecere si vine bunica organizatorului
care miroase urat a transiratie si urina
sauuu...
o fata paroasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taicatu