| Sebastian30 a întrebat:

Ce lucruri ați face dacă ați avea mai mult CURAJ?

16 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Dacă aş avea mai mult curaj, aş merge într-o zi să practic paraşutism. Cred că ar fi o experienţă unică.
Pa-pa.

| Sebastian30 explică (pentru Hydrangeaceae):

Nicodată nu am primit un răspuns așa de repede. Mulțumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-aş arunca fără paraşută dintr-un avion aflat la 9000 de metri înălţime. Nu ştiu, cred că pentru asta necesit mai multă demenţă decât curaj.

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Pai daca asi avea mai mult curaj as spune ce gandesc. Adica sa nu ma aptin sa zic ceva doar pentru a da o impresie buna. Sau as jefui un fast -food si ca arma sa am pistoale cu apa laughing))))). Sau as incerca o frizura noua ( pe jumatate chiala) si sa fiu verde in tot capul... Dar tu ce ai face daca ai avea mai mult curaj?

| Sebastian30 explică (pentru asdfcffcvgvv123):

Păi... Mi-ar plăcea să... Nu știu! De aia v-am întrebat pe voi! laughing

| Lorena7712 a răspuns:

Multe :-

| Sebastian30 explică (pentru Lorena7712):

Păi spune-le! Măcar 5...

| Lorena7712 a răspuns (pentru Sebastian30):

As jefui pe cineva, m-as face emo, i-as fura iubitul prietenei mele, as sari de la balcon pe o saltea. rolling on the floor)laughing)

| Ajutatorool a răspuns:

Daca as avea mai mult CURAJ i-as spune userului care a postat intrebarea ca e homosexual.

| Ivory a răspuns:

Mi-aş trage-o cu cineva!rolling on the floor. Glumesc evident ca nu.

| AlexaaAle a răspuns:

Buna.
Daca asi avea mai mult curaj as face multe.In primul rand i-as marturisi persoanei pe care o plac tot ce tin in mine si i-as da si 2 perechi de palme asa bonus.
Le-as spune tuturor oamenilor care fac glume pe seama mea(pentru ca sunt inalta) tot ce imi trece prin cap in acel moment.
M-as impune in fata oamenilor rai
Si multe altele...dar cum eu sunt mai timida.sad

| Sebastian30 explică (pentru AlexaaAle):

| Neworder21 a răspuns (pentru AlexaaAle):

Un raspuns foarte frumos. Imi place cum ganditi.

Eu daca as avea mai mult curaj as incerca sa fac cunostinta cu Dumenavoastra, dar din pacate si eu sunt timid. laughing