| Daria a întrebat:

Ce lucruri ati facut azi? Dar maine ce veti face?happy

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

Am mers la shopping, m-am plimbat prin oras si am invatat pentru bac. Maine invat pentru bac si sa vad daca o sa mai ies. poimaine la fel...programul asta pana pe 2 iulie... apoi vacanta in sfarsit:X

2 răspunsuri:
| Choco a răspuns:

Astazi am dormit pana pe la 11 big grin dupa aceea am invatat vreo jumate de ora (am bacrolling eyes ) dupa aia m`am uitat la tv si am mai facut cate ceva la calc. nu am iesit afara pentru ca o plouat toata ziua laughing si maine o sa ma duc la un partybatting eyelashes tu?

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Azi am mers cativa kilometri pana la almalau(vreo 5) si maine ma duc sa predau cartile la scoala(vacantaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yeeeeey)