| 199onur7 a întrebat:

Ce faceți-_-? Cum mai sunteți -_-? Ce ați făcut astăzi-_-? Ce veți face mâine-_-?

53 răspunsuri:
| 120bulevard a răspuns:

Momentan sunt bine, maine plec undeva.

| 199onur7 explică (pentru 120bulevard):

Unde pleci fara mine -_-?

| DonEnnioSalieri a răspuns:

Sunt putin cam trist si dezamagit de mine ca am pierdut in ultima vreme foarte multe persoane dragi mie, dar per tota sunt ok poate prea obosit psihic.
maine merg la job si la sala.
tu cum mai esti? ce mai faci, ce mai zici.

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

Imi pare rau cu Adevărat frate ca ai pierdut oamenii dragi ție care ți la ei cu Adevărat-_- eu aștept sa fie 4 Dimineața sa merg la muncă azi am alergat din oras in alt oras cu bicicleta am fost clasonat de niște nesimțit ca domne nu am voie cu bicicleta pe auto banda parcă erau autobanda lor in fine apoi am stat afară toata ziua si mam plimbat cu bicicleta acum aștept sa fie 4 Dimineața sa merg la muncă o dată

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

Săptămâna asta trebuie sa ma mut imi caut cu chirie in oras care merg la muncă sa nu stau sa fac 50 kilometri in fiecare zi până acolo dus intors

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru 199onur7):

Si eu ma trezesc la 4:30 iar duminica efectiv nu am somn… am baut si o cafea lunga si mna.
ideal e sa fim noi sanatosi ca restul le rezolvam, lasa oamenii sa zica conteaza tu sa stii ce si cum restul sunt mici detalii ce nu ar trebui sa conteze.

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru 199onur7):

Mergi cu bicicleta?

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

O data am venit de la muncă cu ia tin minte foarte bine seara aia mai bine de 50km am mers cu bicicleta de la munca până acasa si acum merg cu autubuzul am un abonament de 375 euro pe an o data plătesc iti arat sa vezi daca nu crezi chiar atata platesc dar doar o data pe an si merg cu autubuzul doar sâmbătă merg cu un coleg la muncă si îi dau 100 euro pe luna ca sâmbătă vine tarziua rau autubuzl da nu o sa mai fie asa săptămână asta cand iau salariu ma mut direct in orașul unde muncesc deja am gasit cu chirie acolo am 2 oferte astept sa iau salariul acum săptămâna asta si mam mutată este un oras mic si frumos liniștit am sa fiu doar la 2 stati mai in jos de muncă

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

Da tu faci sala si mergi si la muncă? Mai ai si timp de sală?

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru 199onur7):

Asta e un progres, felicitari. te cred, tot raul spre bine stii cum e

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru 199onur7):

De la 4:30 dim pana la 2:30 sunt la munca. dupa de la 4 pana la vreo 6:30 sunt la sala si la 8-8:30 maxim sunt la somn laughing… si trebuie sa am grija sa mananc din 3 in 3 ore cam 6 mese pe zi… merg cu casoletele dupa mine
viata mea e plictisitoare si repetitiva…

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

Ce sa fie -_-? Ca nu înțeleg frate

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru 199onur7):

Ca nu mai faci 100 de km dus-intors, ai castigat timp care e ireversibil

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

Brooooo wtf 6 mese pe zi -_-? Unde bagi atata frate-_-?

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

Da este Adevărată nu mai fac drumul ăla

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

Si eu tot pachet imi iau de acasa la muncă înainte cheltuiam mulți bani aiurea acum imi fac acasa sanvis si iau la pachet frumos

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru 199onur7):

Mai putina mancare si mai multe mese :-) mi se face foame repede.

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru 199onur7):

Si eu cheltui destul pe mancare, au scumpit astia tot… mai ales broccoli si albusul de ou care era 4.99 lei e vreo 8 lei…

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

Si eu mănâncă oua frate sa aicia sunt mai scumpe pai cel mai asa ieftin sti este 4, 99 de euro 6 oua bine nu de bani da sti ce zice fratele adica prețurile difera unde este un euro unde este un leu si cele mai asa bune sunt chiar am văzut 5 oua la 8 euro si ceva erau din ala de prepelita

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru 199onur7):

Legume si oua cumpar direct de la taran din piata dar efectiv s au scumpit foarte mult… de unde iau e oul 2 lei…….

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

Da nai ce sa faci mai trebui si un ou din cand in cand ca doar nu mănânci carne mereu frate te faci naibi canibal de la atata carne mai merge si un oua o data stiu ca mâncasem vreo 30 de nageti imi vine rau băgăm ca spartul in mine înainte

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru 199onur7):

4 mese le am cu care 2 cu piept de pui si 2 cu vita ….
dau foarte multi bani pe carne, iau de la macelar

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

Pai ai dulciuri nu mănânci deloc -_- un kinder ceva un bueno sau un rafaelo mama cemi saliveza gura

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

Cat dai pe vita? -_- ba da eu tot nu înțeleg unde bagi atâta frate ca ești ceva slab in poza

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru 199onur7):

Efectiv am glicemia la limita inferioara si colesterol rau foarte scazut.
mananc destul de rar dulciuri, am facut recent analizele toate perfecte cu exceptia uneia care era maxim 1 si eu am avut o mai mare cu 0.4 happy

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

Aolo ai diabet frate sad? Serios ai asa cevasad

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

Pai da trăiești sănătoasă manânci sănătoasă faci si sport cum ai asa ceva?sad

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru 199onur7):

Nu am diabet; dar mi se face uneori rau de la faptul ca am glicemia foarte scazuta cu ameteala si dureri de cap si daca beau apa cu glucoza imi refin, dar rar mi se intampla

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru 199onur7):

De unde o iau dau 42 de lei pe kg bine ca s-a scumpit si aia foarte mult, da pentru ca vreau sa ajung pana in August la 10% bodyfat sa fiu foarte definit pentru plaja, chiar daca nu ma duc happy

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

Ma bucur cu Adevarata ca nu ai rahatul ala frate chiar ma bucur cu Adevarata ai ziceam iaute frate omul sănătoasă tun si munca si sala face zic ce dracu sa ales boală de el

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

Pai sa ști ca sa scumpit la 42 de lei kilogramul Doamne pai daca o ține astia asa im cateva lumi dai 100 de lei la 1 kilogram

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru 199onur7):

In schimb am probleme cu tiroida de mic, deci tot nu sunt sanatos tun laughing dar cu fericire treci peste orice

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru 199onur7):

Da… ne mor batranii de foame iar noi ca tara ajutam ucrainienii…
sa nu uitam un lucru, aveam o industrie foarte buna cu un potential enorm doar ca dupa revolutie ne am batut joc de economie

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

Ce fericire frate ca poți sa fi fericit cat vrei daca nu ai sănătate si toți bani din lume de iai avea degeaba ce te face atâta de fericit pe tine frate de treci asa peste orice?

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru 199onur7):

Am capacitatea de a ma motiva singur indiferent de situatie, ma disociez usor de orice persoana sau lucru si invat treptat sa nu am regrete si inteleg ca fiecare greseala pe care o fac e de fapt inceputul sfarsitului si asta se traduce ca este o alegere voita.
ma rog, sunt multe lucruri care ma fac fericit, dar cel mai important e faptul ca sunt bine si eu si familia mea, atat.

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

România există doar cu numele. România ai sa vezi doar proxeneți si OnlyCu*vie si corupți atata nimic altceva nu există in românia regret si imi pare rau cu Adevărat din toată inima ca sa ajuns asa da va fi si mai si păcat ca avem o țară frumoasă păcat ca avem mulți copii inteligenti si curajoși si care uni din ei lupta sa mai schimbe sa facă ceva bun in țara noastră regret enorm si imi pare rau unde sa ajuns cu românia

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru 199onur7):

Personal nu am nimic cu tipele care fac onlyfans, nu este nimic gresit sa ai un venit in plus, bine nu este deloc moral asta din multe motive, doar ca uneori facturile si necesitatea financiara nu te intreaba ce esti dispus sa faci pentru bani… ma rog subiectul e ambiguu de dezbatut

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

Am vazut pe pagina o muzica in maghiara sau ceva de genul asculți numai muzica aia?

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru 199onur7):

Nu.
in general imi plac destul de mult melodiile nationaliste: unguresti, rusesti, finlandeze si sarbesti.
pentru ca am fost impreuna cu o unguroaica, o rusoaica si o sarboaica si astea 3 persoane m-au facut sa ma indragostesc de cultura lor, bine ca erau pe jumatate romance dar asta e alta treaba.

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

Am ascultat putin muzica recunosc ca nu mi-a placut nu este genul absolut deloc pe care il ascult de muzica eu ascult mult turcească vechie da si românești manele cu tzanka are unele piese de pune la pământ de tot

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru 199onur7):

Https://youtu.be/pMhWst-imys

https://youtu.be/0JJtis6je-s

https://youtu.be/QnojAfM0ogQ

https://youtu.be/yzplMmUZtQs

https://youtu.be/IDUlQAMg9OU

https://youtu.be/xrBLSmuhTSs

cele finlandeze sunt pline de viata, cele rusesti te ating la suflet mai ales daca ai amintiri care uneori te dor…
ungurii si sarbii sunt mai reci nu prea au piese sa te miste happy

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

Stai sale ascult acum si pun si eu frate ce ascult mereu din toată inima cu Adevărat.

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

Asta estw singurul care chiar mi-a placut cum au cantat băieți forța frumos din inimă am vazut cum trăiau si cântau atat alea lalte mi-au dat teroare frate mau lăsat cu sechele

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

Asta ascult eu cel mai mult si in fiecare zi https://youtu.be/h0QzIlKSv8U mai am cateva da alea le păstrez pentru mine doar si atata.

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

Fratele tau aicia eram in constructii in constanța https://youtube.com/shorts/X90V2hpKVAQ?feature=share

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru 199onur7):

Interesant, ti a pus vreo femeie inima pe jar?happy

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru 199onur7):

In ce tara lucrezi?

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

Dimineața frate Austria orașul linz da munca mea este in alt oras frate chiar acum sunt in autobuz

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

Frate te salut si când termin munca ma întorc promit da acum trebuie sa muncesc ai grija frate de tine.

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru 199onur7):

Si eu te salut.
deocamdata frec menta ca nu am nimic de facut la munca, ma trimit astia peste 2 sapt in delegatie in Germania cu inca 2 ingineri sa invatam pe un laser modular ( turmatic 3000 )

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

Oooooo bine frate asa da poate ne vedem ca nu este departe Germania frate doar ca cateva ore distanță si ne vedem ben un suc ceva vorbim daca vreau frate nu te oblig frate este eu ma bag acum am pauza 22 de minute si după iar începem forță cu toți

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru 199onur7):

Nu stiu bai frate ca sunt cu echipa, nu stiu ce program o sa am acolo happy

| 199onur7 explică (pentru DonEnnioSalieri):

Bine frate stai liniștit