| Yulia29 a întrebat:

Ce lucruri misterioase din viata voastra sau care v.au marcat ati retinut?

2 răspunsuri:
| PinkySilvia a răspuns:

Pai cred ca am vazut cel mai urat lucru posibil din lume! Ere seara vreo 10, 10:30 si eram cu niste prietene si ne'am plimbat pe langa niste sinee de tren,si am vazut cum un tren a calcat o femeie mai in varsta, ia calcat capul! x_x laughing nu cred ca o sa trec peste asta niciodata, a venit politia.a fost urat de tot x_x!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, eram chiar micuta, ma uitam la Courage the cowardly dog ( Curaj cainele cel fricos) si tin minte un episod cu mumia, dar nu era la fel ca cel oficial...
Si am vizionat toate episoadele, si mereu imi trezesc amintiri ciudate, pe care nu mi le pot explica.