| Xab a întrebat:

Ce manusi tin mai de cald? Cele de piele sau celelalte?

Răspuns Câştigător
| CARMENCITA a răspuns:

Manusile din piele si captusite cu blana tin cel mai cald, dar si cele din fas si captusite sunt bune mai ales sa te poti juca cu zapada.Si cele din lana tin cald, dar nu ca celelalte si se uda de la zapada.

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cele din piele nu prea tin de cald (iti spun din proprie experienta).

Stefan
| Stefan a răspuns:

Manusile care tin cald, sunt manusile impletite din lana facute de bunica.

| alin a răspuns:

De care ai alea tin de cald

| kindness a răspuns:

Cele de piele nu tin de cald si nici nu poti face bulgari daca vreiwinking

| BoBBy a răspuns:

De piele

| GrecuCristi a răspuns:

Pff evident cele de piele! De ce toti cei mai invarsta cumpara haine de piele si nu de... puff si naylon?laughing Mi-a placut intrebarea!

| PROTOTYPE a răspuns:

Cele de piele

| alice_7857 a răspuns:

Cauta din alea de fas pentru schi cele mai bune cu plus in intrior fas in exterior