| PuяpℓeMusic a întrebat:

Ce masti facute in casa ati folosit pentru cosuri si au dat rezultate?big grin

Răspuns Câştigător
| mon@29 a răspuns:

Pai asta si a dat roade klumea:
1. pui apa fierbinte intr-un lighean si stay deasupra ca un prosop in cap 20 de min.
2. dupa te dai ca lei de masline sau masca ca ulei de masline
3.stay 10 min ca ea
4. te speli ca apa rece
5.tre facuta din 2 in 2 zilewinking

1 răspuns:
| KatyKat a răspuns:

Pepene /castravete/ ajuta garantat 100%, si uleiu de masline fata de mai jos /korect spune, trebuie sa ii dai ei funda/ are dreptate, sa nu mai scriu de doua ori ea mi-a furat gindul /mon@/ aaa uitasem si grasimea de gisca tot ajuta! 100%