| lulugabi a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste masti pentru cosuri facute in casa happy.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite,te poti uita aici si vezi ce-ti este de folos.
http://www.eva.ro/......40797.html
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Incearca masca pentru cosuri din fulgi de ovaz. Macina bine un pumn de fulgi de ovaz şi amesteca-l cu putina apa. Lasa masca sa actioneze 15 minute, timp in care stai intinsa pe spate.

| TofanCristi a răspuns:

Lamaie, miere. Iti recomand sapun cu sulf

| Captive a răspuns:

Faina de porumb si lapte sau storci o lamaie si iti tamponezi pe fata, o sa se usuce...

| 0000001 a răspuns:

Scuze nu te pot ajuta, vreau sa postez cat mai multe raspunsuri pentrut a trece de rangul de junior.

| lulugabi explică (pentru 0000001):

Wowrolling on the floor))puteai sa zici si tu acolo miere cvrolling on the floor