| xAvrilx a întrebat:

Ce materie preda diriginta voastra? A mea preda franceZa.

Răspuns Câştigător
| alissu a răspuns:

Coincidenta si a mea laughing dar fosta preda geografie

43 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Al meu preda chimiahee hee

| Libelle a răspuns:

Da trebuie neaparat sa fie femeie?

| TeoPT a răspuns:

Matee:X si e una dintre cele mai bune profesoare din oras (constanta), cea mai buna, e super tarelove struck

| pwp a răspuns:

Geografia

| 愛日本 a răspuns:

Diriginta me, de fapt, e diriginte, batran preda istorie si il cheama Octavian Vlaicu

| Victoria a răspuns:

Dirigintele meu preda logica, psihologie, economie, sociologie si filozofiehee hee

| Ana a răspuns:

Diriga mea preda de toate, mai multe module

| georginika a răspuns:

Buna. Diriga din generala preda franceza.Asta de la liceu e de latina.

| BubuLina999 a răspuns:

Eu am diriginte, fost director care e profesor de sportlaughing

| oanawww45 a răspuns:

A mea matematica I don't want to see crying

| Twatwaffle a răspuns:

Matebig grin

| Shake a răspuns:

Fosta diriga a predat romana, dar s-a pensionat si acum avem un diriginte care preda istoria. dar stiihappyLOL, ne vedem in fiecre zi, ma mai intrebi laughing

| alexutu001 a răspuns:

Diriga preda istoriehee hee

| SalutTpu a răspuns:

Si a mea a predat franceza dar a plecat din scoala si acum am una de istorie.happy

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Dirigu` meu preda Geografie, Istorie, Civica, Desen straight face.hee hee

Facem 7 ore pe saptamana cu el x_x.

Papa. :*

| Necunoscută a răspuns:

Ed. fizicălaughing)

| zalisa a răspuns:

Română.

| KimY a răspuns:

Am diriginte tongue
Preda matematica, fizica si chimie. big grin

| Dorian_3315 a răspuns:

A mea preda istorie si e fain ca ne da note mari

| babygyrl a răspuns:

Eu am diriginte.Preda istorie, geografie si cultura civica.

| Andruta a răspuns:

Romana.hee hee

| liongirl a răspuns:

Băă...cum dracu ne nimerim noi nu ştiu, că şi a mea e de franceză.laughing
Bye!kiss

| rolly14 a răspuns:

A mea biologie...

| BitchImfabulous a răspuns:

Pai cand aveam diriginta ea preda fizica si chimia... dar acum avem dirigintestraight facecrying si el preda istorie si geografie

| aLaLa a răspuns:

Engleza

| ♫♥laurik♥♫ a răspuns:

Mate laughing

| foreverANDaDAY a răspuns:

A mea franceza si religie cea mai tare profa mergem mereu la cumpaaturi si avem cea mai tare uniforma!

| stelutza_9456 a răspuns:

Fosta diriginta preda franceza, dar actuala este profesoara de chimie si fizica

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sexologie.