| pwp a întrebat:

Ce materie preda profesorul/profesoara vostru/voastra preferat/a?

Răspuns Câştigător
| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Pai sunt doi.
din pacate nu ma fac cu nici unul acum.
amandoi sunt de istorie.
un profesor si o profesoara cu care am facut in ani diferiti.
cu profesoara inca ma tin legatura love struck

18 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Romana.Are 64 de ani si nu exagerez deloc cand afirm ca e cel mai inteligent om pe care il cunosc.Stie matematica, chimie, biologie, economie politica, drept, oricestraight face
E un exemplu bun de ce vreau sa devin si cand o sa am 64 de ani. Daca ii mai apuc.Sau daca nu devin senila.Sau profa de matelaughing

| Elena1234456 a răspuns:

Geografie :X.

| fluturas a răspuns:

Engleza big grin

| Tourniquet a răspuns:

Franceza si Romana. Mai mult cea de franceza, ca cea de romana ne tot tine predica ca nu suntem cuminti, dar e draguta si ea. love struck

| anOnimăăăă a răspuns:

Engleza; x

| cosmina05 a răspuns:

Franceza

Răspuns utilizator avertizat
| レクス a răspuns:

Romana

| aty91 a răspuns:

Matematica. E cel mai de treaba profesor.

| tinkerBELL_2566 a răspuns:

Romana.Am cea mai dulce profa care desi este mamica arata foarte bine si este si foarte moderana punandu-se la mintea noastra a elevilor si invantandu-ne chestii interesante ca si cum ne-ar fi o prietena, o sora

| ChristinaO a răspuns:

Biologie si geografiebig grincei mai tari

| GyeBaek a răspuns:

Goegrafie.

| GyeBaek a răspuns:

Istorie.

| Lol_1641 a răspuns:

Era o profesoara de romana mai invarsta, din pacata a murit acum 2 ani! sad

| UnZambetTeRog a răspuns:

Civica

| N1cuConstrantin a răspuns:

Psihologie si Geografie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psihologie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebari de copil de 11 ani happy