| Iuly7989 a întrebat:

Ce materii se fac la profilul stiinte sociale,si in a 10 dispare matematica si se face multa romana?

Răspuns Câştigător
| lylo a răspuns:

Sunt la stinte sociale si fac : istorie 2 ore geografie 2 ore, logica 2 ore, engleza 3 ore, germana/franceza 2 ore, mate 2 ore, bio 1 ora, chimie 1 ora, fizica 2 ore, sport 1 ora, roamana 4 ore, religie 1 ora, T.I.C ( e ceva gen informatica ) 2 ore, desen 1 ora, muzica 1 ora, latina 1 ora. Dau teza la logica engleza romana si istorie/geografie. Mate o sa faci pana a 12 a cate 2 ore si din a11a biologia chimia si fizica se fac o singura materie stinte.

1 răspuns:
| Emmy125 a răspuns:

Dintr-a 11 nu se mai face matematica, fizica, chimie si biologie.