| Stefan03 a întrebat:

La profilul științe sociale, se face matematică pana intr-a 12-a, ce materii NU se vor face pana intr-a 12-a?

Răspuns Câştigător
| deeeaqq a răspuns:

"La profilul științe sociale, se face matematică pana intr-a 12-a?"
Da

"ce materii NU se vor face pana intr-a 12-a?"
Muzică, latină, fizică, chimie, biologie, desen (în schimb vei face educație artistică).

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Cine ți-a spus asta? La uman faci mate doar a 9a și a 10a.

| Denisa0954 a răspuns:

Pana intr a 12-a NU faci biologie și chimie. Iar în funcție de liceu, vei merge până intr a 12 a cu mate sau fizică. Una din ele. Dar de cele mai multe ori se merge mai departe cu mate

| eckblume a răspuns:

Faci mate pana in clasa a 12-a. Biologie, fizica, chimie, latina faci pana in clasa a 10-a. S-ar putea sa nu faci nici muzica/desen pana in a 12-a.