| TimeParadox a întrebat:

Ce materii se studiaza in clasa a 9-a la profilul mate-info bilingv engleza? daca se poate sa-mi da-ti si un site cu un orar sau ceva. fundita pentru cel mai clar raspuns. happy

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

4-5 ore mate, 2 română, 4 engleză, 2 franceză, 1 istorie, 1 geografie, 1 sport, 1 info, 2 tic, 1 religie, 1 desen, 1 muzică, 1 logică, 2 biologie, 2 chimie, 3 fizică...

| TimeParadox explică (pentru AikkoxD):

Eu am citit ca facem 33 de ore pe saptamana..aici sunt 29/30 deci. laughing

| AikkoxD a răspuns (pentru TimeParadox):

Nu am pus dirigenţia şi opţionalul.

| TimeParadox explică (pentru AikkoxD):

Aa,ok. mersi ^^

4 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Pai toate orele care le aveai şi în generală, cred că nu mai faci desen. O să ai multe ore de engleză şi mate şi o să mai faci logică thinking acum eu dau cu presupusul pentru că eu îs la liceu vocaţional big grin