| astro5 a întrebat:

Ce medie aveti semestrul acesta?

Răspuns Câştigător
| DeeaHere a răspuns:

Pai mie mi-a iesit 8. 61 si ma mandresc cu asta :d laughing

37 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

10.
Baftă

| TeoPT a răspuns:

@TeIubesc
"Oooooori..."
Clasa a VIII-a e grea? E cea mai tare clasă de până acum, și trece super repede. Nu am mințit când am zis că am media 10, dar invidioșii, ce să le faci, au dat stupid la mediile mari. Așa sunt invidioșii. Nu înțeleg de ce ați dat stupid la cei cu medii mari. Credeți că e imposibil? Uite că nu e. tongue
Baftă

| TeoPT a răspuns:

@TeIubesc
Salut, nu m-am referit la tine la partea cu invidioșii. Am uitat să pun alt alineat, ca să nu se creeze confuzii. Greșeala mea, scuze.
Singura mea referire la tine a fost când am zis că nu e imposibil să ai media 10, și că nu mi se pare Iadul pe Pământ clasa a VIII-a, dar atât. Partea cu invidia era pentru cei care au dat stupid la mediile mari, nu mă refeream la tine.
Baftă

| pwp a răspuns:

Noua nu ne-a trecut notele in carnete, ni le da dupa vacanta!
pe unele le stiu, si imi iese mai mult de 9 happy

| Dean1996 a răspuns:

9, 88
Media 9 la desenstraight face si romana

| NewSummer2013 a răspuns:

Doamne ce medii mari pe aicia!

Voi ORI mintiti ORI sunteti in clasele mici sad

E imposibil la atata materie dificila sa iei note asa mari! Niki daca copiezi de rupi si tot nu poti!

Sa fim seriosi...

Atata va dati mari!hee hee
(Sunt sigura ca nu o fiti toti de 10, or mai fii si din aia care au incheiat cu 5, dar le e frica sa mai recunoasca, la ce cocosi exista pe aici)

Poi eu una nu mi-am calculat media semestriala pentru ca e inutil.
Doar media pe intreg anul conteaza happy
Poi sa vedem: am 2 medii de 8, vreo 4 de 9 si restul de 10.

Nu prea m-am omorat eu anul acesta ce-i drept! Dar las' ca-i bun!

Sunt clasa a 8-a! Pfff...mai am si exameneeee! crying((

Si daca stam sa ne gandim toate mediile acestea conteaza doar 25%. Restul examen happy

Asa ca, DE CE VA TOT OMORATI?!

| NewSummer2013 a răspuns:

Sa nu-ti para! Pt ca gresestihee hee

Ei bine directoarea si toti profesorii din sc au zis clar : 25%
In nici intr-un caz 50%hee hee (Directoarea e fosta noastra diriginta si de aceea suntem un pic mai informati decat celelate clase din sc, fiindca ea ne zice tot! Cum afla o veste noua ne informeaza. E o persoana foarte de treaba.happy )

+ Ca am prieteni, ai caror parintzi sunt profesori la alte scoli, care sustin acelasi lucru happy

Deci stai calma!winking kiss happy

| NewSummer2013 a răspuns:

@ahaha

Multumesc! happy
Pt ca mi-ai corectat greselile. >:d<

Sincer, atunci cand ma grabesc sa scriu la tastatura, mai fac greseli din acestea, scuza-ti-ma. blushing

Eh, dar acum nu mai fii si u chiar atat de drastic!
Pt cateva greseli minore happy

@7h30, chiar nu sunt invidioasa. happy
Si chiar nu ti-am dat eu stupid.
Dar mnah...acuma fiecare voteaza dupa cum il taie capul happy

Eu in anii trecuti am avut mediile : 9, 96; 9, 90 si 9, 87 happy
Eh, nu sunt chiar atat de mari blushing, dar nici chiar atat de miki :p
si eu una chiar sunt multumita happy
N-am de ce sa ma leg eu de tine daca ai incheiat tu cu 10.

Din partea mea sa fii sanatos!

O seara buna! kisswinking wave

| thegreatgatsby a răspuns:

| Jony123 a răspuns:

8:23!

| Marynna a răspuns:

10:d

era cat pe ce sa imi iasa 9 la chimie pentru ca am avut un 8, dar pana la urma mi-a iesit 10:d

| Marynna a răspuns:

@JustMee, cu un 8 si 3 de 10(fara alte note) iti iese media 10, fa pe calculator daca nu poti din captongue

| Marynna a răspuns:

@TeIubesc imi pare rau sa iti zic, dar mediile conteaza 50% si 50% examenelesad

| LoliTa_7237 a răspuns:

9. 95 din cauza la matem.crying

| M3lania a răspuns:

9.50 clasa a 8 a big grin

| Biby a răspuns:

Buna!
Eu sunt in clasa a IV-a.
Am la toate mediile Fb.
Bye!
Biby

| Rio4cwalk a răspuns:

9, 80

| CaroleVoicu a răspuns:

9.88...am avut media 9 la chimie si la biologie...is cls a 7-a

| AndreeaDenisa0778 a răspuns:

8. 45. ceva de genu`confused

| pick1990 a răspuns:

Banuiesc ca sunteti clase mai mici daca aveti 9, 94:-o ...eu sunt a 10a, am media 8, 82

| CopilulVacanta a răspuns:

9. 94whistling

Am avut la mate 9sigh

| ahaha a răspuns:

Bai, vin astia mici de a 5-a si a 6-a sa ne strice mood-ul cu mediile alea. Ah, amintiri...
Mie-mi iese 9. 83 sau 9, 77(daca imi scade un punct la purtare pentru absente). Si sunt a 9-a la socio.

| ahaha a răspuns:

TeIubesc, te-as iubi tare mult daca te-ai imprieteni cu limba romana.
or mai fii-gresit. or mai fi-corect.
un pic-gresit. un pic-corect.
acelasi-gresit. acelasi-corect.
etc etc etc.
Nu se da nimeni cocos, si daca ii este cuiva rusine sa recunoasca, nu raspunde la intrebare!

| Ruxiire a răspuns:

9.96...fir-ar ea de matematica :-D( anul' trecut am avut 10 general...eram si eu mica a V-a)

| Inori a răspuns:

9. 79 :p

| TJohannaB a răspuns:

Pai eu am 9 ani si nu primesc note ci calificative. Dar am luat FB.

| astro5 explică:

Eu am trei medii de 9

| TotEu1993 a răspuns:

Sunt clasa a 11-a si media este 9, 12