| nonameih0000 a întrebat:

Ce medie aveti pe semestrul ista?

Răspuns Câştigător
| Kassandra1408 a răspuns:

9, 55 laughing dar avand in vedere ca mai mult am chiliut si m-am bucurat de ultimele zile de liceu nu regret. Adevarul e ca nu pre m-am omorat cu invatatul, n regret, Oricum iau bursa de anul trecut, ca am avut 9, 78. Se stie ca in primul semestru iei medie mai mica decat in al doilea asa ca nu-ti face griji :* Deocamdata, bucura-te de vacanta :*

16 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Nu ştiu, nu m`am dus în ultima zi pentru a`mi lua carnetul, a fost o zi rece, acea zi în care nu ai chef de nimic, în care răceala te doboară şi preferi să stai în pat, să bei acele ceaiuri de mentă şi sunătoare şi să te gândeşti că eşti în clasa a VI-a, asta în cazul meu. O seară bună!

| Victoria a răspuns:

9. 80

| VladyCristian a răspuns:

9, 10! M-a facut mama tocilar! Lol laughing

| larisa_6959 a răspuns:

9, 57 Medie mare, nu? Dar in clasa, dupa ordinea mediilor, sunt a 7-a sau a 8-a, desi din clasa a 5-a pana acum (sunt a 8-a) am crescut mereu, se pare ca ceilalti au crescut o darta cu mine( ma refer la note, medii, invatat). Frumos, nu?

| Aries90 a răspuns:

9. 52

| cosima11 a răspuns:

9. 33 :d

| User a răspuns:

Habar n-am. Banuiesc ca 8 si ceva.

| Ana-Maria94 a răspuns:

9, 11.

| biabluey a răspuns:

1obatting eyelashes(Incredibil, am reusit in sfarsit sa inchei cu 10 si la mate)

| ZuAgain a răspuns:

9, 81 anul trecut 9, 93

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca si in ultimii 4 ani, 10 fixwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am obtinut 9.82.sunt in clasa a 7abig grin

| Nişka a răspuns:

9, 66 :insa tinand cont ca sunt in clasa a 9a, iar primul semestre stim cu totii ca este mai greu decata al 2'lea e chiar bine:plus ca nu mi-am prea dat silinta. Nici nu visam sa inchei cu o asemenea medie tinand cont caci liceul meu este unul dintre cele mai bune din Constanta si chiar se face carte! Va pup:*!

| daniela8491 a răspuns:

7 :d

| Licurici_7465 a răspuns:

9, 44 sadsemestrul viitor sper sa fie mai mare!

| kriss18 a răspuns:

9. 16