| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodie as putea sa ii dedic unui baiat? Ne placem reciproc de mult timp dar nu suntem impreuna...

2 răspunsuri:
| victtor a răspuns:

Depinde de ce gen ii place...fai dedicatie la un radio online.mie mi se pare destul de misto sa auda o tara intreaga sau cine asculta dedicatia.dar sa asculte si el

| Viky_1459 a răspuns:

Ii place muzica gen : "coldplay" da depinde si de asta dar... habar n'am ce melodie sa'i dedic el cand mi-a dedicat o mel versurile erau d genu : You don't know how lovely you are" ma roglaughing vad eu. poate in loc de o mel ii dedic ceva niste versuri...mai astept raspunsuri oricum, mersi victor