| andreeaaa1 a întrebat:

Ce melodie aveti ca ton de apel? De unde pot downloada si eu melodii taiate pentru telefon? fundita

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=mtAUp_imq58 pe asta o am ca ton de apel. Uite iti spun eu cum sa le descarci si sa le tai. Din youtube le scot in format mp3 apoi in pc cu audacity 1.3 le tai cum doresc.

| pwp a răspuns:

Dupa mobile9
eu de acolo le iau

melodia Stereo love o am ca ringtone!

| Dean1996 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=T7DSFDsB2aw
Mie asa imi suna telefonul, si il aud si din ultima camera:))

| AlissaDăăă a răspuns:

Eu am Sasha Lopez-All my people love struck se aude tare de la inceput, deci merge destuld e bine ca ton de apel :d. Infine, asta tine si de gusturile fiecaruiahee hee. Pai.Scrie si tu pe google de ex : Sasha lopez-ringtone. ( e doar un ex) si ar trebui sa iti dea melodia taiata pentru ton de apel. happy