| cristina a întrebat:

Ce melodie aveti ca ton de apel pe telefon? ca vreau si eu ceva frumos

Răspuns Câştigător
| IepurashRocker a răspuns:

Eu am melodia de la Gummy Bear :D dar am avut si Yiaz - Replay sau AlexUnder feat.Lys - Drums sau Lady Gaga ft. Beyonce - Telephone... Alege-ti ce melodie vrei, taie din ea ce parte vrei(de exemplu doar refrenul) pe http://mp3cut.net/ si ti-o pui pe telefon. :P

13 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Acm am dj layla-single lady, stiu ca e cam expirata da imi placetongue

| Dizzydizz a răspuns:

Pai de obicei eu mi le tai cu probgramul mpTrim

acum am mel new clasic -selena gomezblushing

| DenyAmphetamine a răspuns:

Iyaz replay si am mai ajut justin bieber- that should be me

| madaluhsha a răspuns:

Buna
eu mi-am pus melodia lui Lady GaGa -Alejandrolove struck...imi place multhappy

| madalinaaa89 a răspuns:

Am avut voltaj-vara asta, iar acum am liquido-narcoticbig grin

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Sunrise inc feat starchild-lick shothappy

| Eva9610 a răspuns:

Pai, acum mi-am pus melodia All up to you cantata de Akon si Aventura. O adoooooooor love strucklove strucklove strucklove struck:X

| Ixchel a răspuns:

Kiss-Because I'm a girl happy

| dragutzyka29 a răspuns:

Mie imi place mult hero(sterling knight) dar nu e obligatoriu sa-ti placa pana la urma fiecare cu guspul lui
mie mai imi plac si cantecele de dragoste

| ladyL a răspuns:

Eu deocamdata am melodia xoniei-beautiful one

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hopa-i tata la ulcior, mi-a cazut ulcioru-n cap. Tine-maaa Marieee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rihanna- Rude boywinking