| AdelinaPaula a întrebat:

Ce melodie te face sa plangi? laughing Si de ce?!

12 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Time to say goodbye pentru ca este lenta si are un ritm care ma sensibilizeaza.
Anahi-Salvame, pentru ca ma regasesc in versuri
Dj Aligator-Close to you

| BeHappyForMe a răspuns:

Close to you dj aligator de cate ori ma cer cu prietenul meu o punem si o aculatam fiecare la el acasa la calculator si pe urma ne sunam si ne impacam am vazut mai de mult un clip cu o dragoste imposibila in care in final amn2 mureau cu melodia asta si ne a impresionat pana la lacrimi si acum cand o auzim incepe sa bocim si ne trezeste amintiri.

| Criiiiiiiis a răspuns:

B.U.G Mafia - Poveste
http://www.youtube.com/watch?v=LD4y5nlIQGM

Versurile sunt asa adevarate, si ma gandesc la persoanele care au trecut prin asta!

| Lucinca a răspuns:

Adda prietenie adevarata
ma face sa plang pentru ca la banchet am ascultat melodia si toti colegi ne-am luat in brate si am inceput sa plangem ca ne despartim si o sa ne fie foarete greu
si o sa-mi fie foarte dor de eicrying

| dArKcHiLd1 a răspuns:

Celine Dion - My Heart Will Go on crying Pur si simplu ma face sa plang sad

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Melodia asta:http://www.youtube.com/watch?v=PLd7rc1tVYo cand o ascult imi vine sa plang pentru ca cand ma gandesc ca cineva poate pleca...mai ales bunci.

| paco_8719 a răspuns:

Nane-poveste de seara, cea mai tare piesa de tristete.ma regasesc in ea.aseara am ascultat-o de 43 de ori.o sati placa garantez

| AlinaAlbiNuTza a răspuns:

Melodia de la filmul: "Hatiko": http://www.youtube.com/watch?v=FG3L5sqGFWg&feature=related mereu ma face sa pling.

| AlinaAlbiNuTza a răspuns:

Melodia de la filmul "Hatiko" pur si simplu ma duce mereu cu gindul la prietenie.

| deea98_4796 a răspuns:

Florin salam si cristi dorel-tu ai sa plangi pentru ca imi place mult si imi aduc aminte de un baiat pe care il iubeam

| CloseToYou2 a răspuns:

Andra-Dragostea ramane!