| deea888 a întrebat:

Ce melodii frumoase mai sunt? Vreau si eu mai multe melodiibig grin Dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Pai acum depinde de gusturile tale la melodii!
Eu iti recomand:
-Miss Mary-i hate ya
-Miss Mary-Luna
-Miss Mary-open
-Free Deejays - Mi ritmo
-Akcent - Chimie Intre Noi
- Ami - Trumpet Lights
-Mohombi - In Your Head
-Dj Rynno & Sylvia - Chiar daca ai plecat
-Iyaz - So Big
-Voltaj-Da vina pe
-Voltaj-Lumea mea
-Michel Telo-bara bere
-Michel Telo- ai se eu tu pego.
Astea sunt unele dintre melodii pe care ti le recomand, sper sa iti placa.
O seara buna!

2 răspunsuri:
| loveyourlifeis4ever a răspuns:

Pai incearca urmatorii cantareti :Michael Jackson, Lady GAGA,Shakira, Rihanna, Jessica Jay, skizzo skilzz, Antonio Banderas, jhon Travolta da-mi mesaj daca vrei melodiile(populare sau noi) pa, pup

| diana2198 a răspuns:

Hmmm..Cai verzi pe pereti -smiley si alex velea, k la meteo-andra si whats'up(o ador) si only you -morandi si michelle ( e veche dar merita ascultata) FUNDITA?:*