| TeooTeo a întrebat:

Ce melodii noi 2011 stiti? fundita la cele mai tari si multe love struck

3 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

* 01 Shakira - Loca
* 02 Inna - Sun Is Up (Kissfm Id)
* 03 Swedish House Mafia Feat. Pharell - One
* 04 Martin Solveig Feat. Dragonette - Hello
* 05 Puya Feat. Connect-R - Americandrim
* 06 Duck Sauce - Barbra Streisand
* 07 Dr. Kucho & Adonis Alvarez Feat. - La...
* 08 Guess Who - Locul Potrivit (Kissfm Id)
* 09 Dj Robert Georgescu Feat. Lara - Besi...
* 10 Yves Larock Feat. Jaba - Rise Up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex - One Shot (Radio Killer Remix); AlexUnder Base Feat. Lys - Call Again (Original Radio Version); amna - tell me why; C&C Music Factory - Everybody Dance Now (LLP Remix); Caro Emerald - Back it up (Felipe C. Remix); Deepcentral - Back 2 Life (Original Radio Edit); Doi Deejay - Paranoia (Original Radio Edit); Dony feat Elena Gheorghe - Hot Girls (Dj Fly Extended); Elena Gheorghe - Waiting; FloRida - Club can't handle me (Felipe C Remix); FREE Deejays - Senorita (Extended Remix 2011); Mossano - Romano Style (ZapP Extended Mix); Naguale – Just let it be (Official Version); Park Place - Out of time (Original Radio Edit); Pedro Carrilho feat. Kelly Pink - Bocalinda (Original Mix); Play&Win - Ya Bb (Club Version); R.O.A. - Ne Place (LLP Remix); Sak Noel - Loca people; Saranda - Hadysee (Official Edit By Dony & The Kid); SPANKOX - YOU LIKE TORERO (DJ SERGINIO EXTENDED MIX) 128; Speak One vs Gh. Gheorghiu - Unde dragoste nu e nimic nu e [Extended Version]; Sweet Kiss - Alin, Alin (Dj Robert Georgescu Remix); Xonia feat Deepcentral - Hold On